O NAS

O NAS

 

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się marką, aktywnie działającą na rynku leasingowym. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym, zaangażowany Zespół doradców oraz wiedzę i kompetencje, dzięki którym wypracowaliśmy skuteczne metody działania oraz indywidualnie podejście do potrzeb Klientów.

 

WIZJA DZIAŁALNOŚCI

 

Wizją funkcjonowania Firmy jest doradztwo oraz kompleksowa obsługa finansowania środków transportu z uwzględnieniem optymalizacji potrzeb Klientów w obszarach związanych z ich życiem osobistym i zawodowym.

 

MISJA FIRMY

 

Permanentnie dążymy do zaspokojenia pełnego spektrum potrzeb finansowych Klientów, proponując rozwiązania zapewniające poczucie komfortu i stabilizacji w zakresie finansowania inwestycji.

 

 

POLITYKA JAKOŚCI

 

Kluczową kwestią strategii biznesowej Firmy jest dbałość o relacje z Klientami oraz realizacja usług na najwyższym poziomie w sposób dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Nieustannie doskonalimy funkcjonowanie naszego Zespołu, podnosząc standardy obsługi Klientów, a tym samym usprawniając procesy obsługi i rozwój Firmy. Duży nacisk kładziemy również na transparentność i zrozumiałość ustaleń biznesowych z Klientami.